Akcesoria łazienkowe

18 czerwca 2013 Porady  No comments

akcesoria do łazienki

Projektując i remontując łazienkę ogromny nacisk kładziemy na wyposażenie łazienki. Najbardziej odpowiadające nam płytki, funkcjonalna i ładna wanna, podobnie z kabiną. Niestety w ogromie wyborów które nas czekają jak również wydatków nie bierzemy niestety pod uwagę akcesorii łazienkowych. Gdy łazienka jest już prawie skończona okazuje się że z powodu braku funduszów decydujemy się na bezbarwne i kiepskiej jakości mydelniczki, haczyki na ręcznik itd.

Właśnie dlatego warto pamiętać o akcesoriach jak o kolejnym niezbędnym elemencie łazienki który musi współgrać z całością i być integralną częścią wnętrza. Obecnie na rynku mamy ogromy wybór markowych, dobrych jakościowo akcesorii w różnych stylach (akcesoria retro, nowoczesne, obłe, kanciaste). Do tego możemy jeszcze wybierać wśród różnych kolorów i materiałów – chrom, stal, drewno, szkło, mosiądz, kamień. Odpowiednie dobrane dodatki sprawią że łazienka będzie odpowiadała naszym założeniom a odpadające lub niedopasowane haczyki czy uchwyty nie będą zwracać na siebie uwagę naszych gości.

Przy doborze akcesorii należy pamiętać o tym żeby w naszej łazience nie było zbyt dużej różnorodności kolorów i stylów jednak nie wyklucza to dobrania takich dodatków które będą się wyróżniać w naszej łazience i dodają jej oryginalności.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge