Brodzik sanplast

19 lipca 2013 Brodziki  3 komentarze

space-mineral

Firma Sanplast istnieje już wiele lat i ma na Polskim rynku grono stałych i wiernych klientów. Od wielu lat w naszych domach goszczą przede wszystkim kabiny oraz brodziki tej firmy a ostatnio coraz bardziej popularne stają się również ich wanny. Idąc z duchem czasów i nie pozostając w tyle za konkurencją nowe brodziki Sanplast mają minimalną wysokość, ciekawe wzornictwo oraz szeroki wachlarz rozmiarów.

Szczególnym uznaniem wśród klientów cieszy się seria brodzików Space Mineral. Jest to seria brodzików wykonanych z odlewu mineralnego o głębokości 1,5cm a całkowitej wysokości 3cm. Brodzik jest już w komplecie z gustownym syfonem. Niska wysokość brodzika umożliwia montaż na posadce lub wpuszczenie go w posadzkę. Dzięki zastosowanemu materiałowi powierzchnia brodzika jest łatwa w utrzymaniu czystości oraz niezwykle gładka. Brodzik ten jest też odporny na ścieranie oraz na zabrudzenia i różnego rodzaju plamy.

Tags:  ,

3 comments to Brodzik sanplast

  • Klaudia says:

    Brodzik łazienkowy proponuję zastąpić równo położonymi płytkami z odpływem liniowym albo punktowym. To rozwiązanie jest schludniejsze i łatwiejsze w utrzymaniu czystości.
    Klaudia ostatnio opublikował…Jak zainstalować żarówki led?My Profile

  • admin says:

    I tu niekoniecznie się zgodzę. Brud wchodzący w fugi, śliskie płytki i odpływ zachodzący kamieniem wyleczył mnie z takiego rozwiązania na dobre:)

  • Również uważam, że brodzik jest łatwiejszy do utrzymania strefy prysznicowej w czystości. Nie jest też tak śliski jak płytki. Brodziki można zamówić również z antypoślizgiem. Poza tym brodzik jest tańszym i łatwiejszy rozwiązaeniem jeśli chodzi o wykonawstwo.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge