Kabiny prysznicowe

12 maja 2014 Kabiny prysznicowe  No comments

kabina prysznicowa

Kabiny prysznicowe to obecnie najchętniej wybierane rozwiązanie. Wygląda na to że epoka wanny w każdym domu i mieszkaniu odchodzi w zapomnienie wielkimi krokami. Nic w tym dziwnego. Kabiny prysznicowe są o wiele wygodniejszym rozwiązaniem w codziennym, coraz szybszym życiu. Szybka poranna lub wieczorna kąpiel nie jest tak problematyczna jak w wannie, nie zużywa tyle wody a sama kabina zajmuje mniej miejsca niż typowa wanna o rozmiarach zbliżonych do 170×70.

Przebogaty wybór rozmiarów (np. 90×90, 120×80), kształtów (półokrągła, kwadratowa, prostokątna), szkieł (m.in. przeźroczyste, lustrzane!, satynowe), profili (srebrne, chrom, czarne, białe, biały chrom itd) czyni z kabiny rozwiązanie niemal uniwersalne pasujące do każdej łazienki.

Dodatkowo producenci kabin prysznicowych nie próżnują i wprowadzają na rynek coraz to nowe modele i nowe rozwiązania. Dzięki temu w ostatnim czasie pojawiły się m.in. kabiny w stylu retro (Huppe Victorian), z zawiasami unoszonymi, ulepszonymi rolkami, powłoką ułatwiającą czyszczenie (w większości kabin staje się to ona już normą).

Coraz częściej dylemat „kabina czy wanna” zdaje się być już nieaktualny, raczej zamienia się w „a do drugiej łazienki kabina czy wanna” bo kabina jest rozwiązaniem preferowanym.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge