Kerasan

4 lipca 2013 Firmy  No comments

łazienka w stylu retro

Firma Kerasan została założona we Włoszech w 1960 roku. Od samego początku swoją siedzibę ma w Civita castellana które znajduje się w największym centrum ceramiki we Włoszech. W 2003 roku fabryka otrzymała nagrodę GOOD DESIGN w Chicago za swoją serie PELICAN. Dzięki swojemu doświadczeniu i niepowtarzalnemu stylowi firma jest dobrze znana zarówno we Włoszech jak też w Europie i na świecie. Również w Polsce posiada ugruntowaną pozycję zwłaszcza wśród architektów i projektantów wnętrz.

Najbardziej rozpoznawalną ich kolekcją jest seria Retro. Z uwagi na klimatyczny styl, doskonałą jakość wykonania oraz stosunkowo niską cenę jak za ceramikę w tym stylu, jest to najlepiej sprzedająca się kolekcja tej firmy jak również najlepiej sprzedająca się obecnie w Polsce kolekcja ceramiki w stylu retro.

Seria ta jest również atrakcyjna z powodu wielu możliwości jakie stwarza. Posiada miskę podwieszaną, kompakt, miskę stojącą z górnopłukiem jak również z dolnopłukiem a wszystko to dostępne jest w dwóch wersjach wykończenie – chrom i brązo. Dopełnieniem misek wc są deski z tworzywa lub drewna w kilku kolorach oraz oczywiście w kilku wersjach wykończenia elementów metalowych. Umywalki występują w wielu rozmiarach a w śród nich są zarówno te wiszące jak i podblatowe i blatowe. Dodatkowo do umywalek dostępne są metalowe stylizowane stelaże, postument oraz stylowe nogi. Całość kolekcji zamykają baterie, kinkiety meble łazienkowe w stylu retro oraz wanna. Jak widać seria ta jest niezwykle bogata i wszechstronna.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge