Przycisk spłukujący Twinline

30 maja 2013 Stelaże podtynkowe  No comments

Screen002

Geberit Twinline to jeszcze kilka lat temu jeden z podstawowych i najpopularniejszych przycisków do stelaży podtynkowych wc firmy Geberit. Mimo wycofania ich przez wiele sklepów ze swojej oferty jest on nadal dostępny w sklepie megalazienki.pl. Z uwagi na częste wykorzystywanie stelażów z tym przyciskiem w budynkach użyteczności publicznej takich jak supermarkety, kina, restauracje jeszcze przez wiele lat klienci będą mieli potrzebę jego wymiany czy to ze względu na uszkodzenia czy zużycia (zarysowania itd).

Występował on i jest nadal dostępny w trzech kolorach – chrom (kod producenta 115.888.21.1), chrom-matowy (kod producenta 115.888.46.1)oraz w kolorze białym (kod producenta 115.888.11.1). Zaletą koloru białego jest to że ślady po palcach i inne zabrudzenia nie są tak widoczne na powierzchni przycisku jak w pozostałych kolorach.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge