Wanna retro

12 czerwca 2013 Wanny  No comments

Wanna retro

W chwili obecnej w naszym kraju coraz popularniejszy w łazienkach staje się styl retro. W takiej łazience najczęściej centralną funkcję pełni wanna która jest jednocześnie najbardziej rzucającym w oczy się elementem. Dlatego właśnie wanna retro musi pełnić też funkcję dekoracyjną.

Są to najczęściej wanny wolnostojące na nóżkach przypominających łapy lub szpony zwierząt. Istnieje też możliwość zamówienia wanny w kilku wersjach kolorystycznych choć najczęściej szukanymi są wanny w kolorze białym, nie brakuje jednak chętnych na wanny w kolorze czarnym, w wersji mieszanej (z zewnątrz czarna a w środku biała) lub zdobionej ornamentami. Najbardziej popularnymi firmami oferującymi takie wanny w z polskich producentów są firmy Melfen oraz Sanitplast. Wanny przez nich oferowane są wykonane z konglomeratu (mielony marmur z dodatkami żywic) – jest to materiał bardzo odporny na uszkodzenia, co przy wannie wolnostojącej, wyeksponowanej w centralnym miejscu łazienki ma szczególne znaczenie. Trzeba też na tym miejscy zaznaczyć że wanny te spełniają wszystkie stosowne normy określające jakość wyrobów sanitarnych więc beż żadnych obaw można je brać pod uwagę przy wyborze wanny do swojej wymarzonej łazienki retro.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge